Sport dla każdego

Ten Blog to miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się wszystkiego o kolarstwie. Zasady jazdy jak i inne nowinki.

Superior XC 819 Test

Superior XC 819 Test

Jeśli szukasz sportowego MTB o wysokim standardzie, nie możesz się pomylić z Superiorem XC 819. Ten rower jest lekki i posiada bardzo dobrze wytłumioną ramę, co zapewnia płynną jazdę. Posiada również funkcjonalny drivlina, więc możesz na nim polegać bez względu na to, jaki typ tillbehora lubisz.

XC 819 to jeden z najbardziej eleganckich rowerów w swojej klasie

Superior XC 819 MTB to wysokiej jakości rower górski o doskonałym wyglądzie. Rower jest lekki i posiada dobrze zaprojektowaną geometrię. Ma również dobrze zaprojektowaną ramę i jest wykonany z dobrych materiałów. Dzięki temu rowerzysta może pokonywać dłuższe dystanse przy mniejszym wysiłku. Rama wyposażona jest w zawieszenie Suntour zapewniające doskonałą trwałość, a rower posiada również opony Schwalbe, które zapewniają doskonałą przyczepność i niskie opory toczenia.

Rower 2022 Superior XC 819 to dobra propozycja dla osób szukających wygodnego roweru do jazdy przełajowej. Posiada 29-calowe koło i układ napędowy Shimano i jest dostępny w różnych rozmiarach. Występuje w rozmiarach SM, MD, LG i XL.

Występuje w rozmiarach SM, MD

Superior XC 819 to rower górski cross country, który jest wyposażony w 29-calowe koło i zawieszenie SR Suntour. Dostępny jest w rozmiarach SM, MD i XL. Rower jest również wyposażony w układ napędowy Shimano i szeroką gamę akcesoriów. Jest to jeden z kilku modeli w linii xc od Superiora.

Jest to rower górski Cross Country

Superior XC 819 to świetny rower dla początkujących rowerzystów górskich. Posiada koła 29″ i układ napędowy Shimano. Rower jest dostępny w kilku rozmiarach. XC 819 jest lekki i łatwy do przenoszenia. Posiada również trwałą, wygodną ramę z dobrym doborem materiałów i geometrią. Rower posiada opony Schwalbe zapewniające doskonałą przyczepność i minimalne opory toczenia.

Superior XC 819 to wszechstronny i szybki rower górski typu cross country, który może konkurować z bardziej nowoczesnymi rowerami trailowymi. Chociaż brakuje mu mocy pełnowymiarowych rowerów górskich, może z nimi konkurować w trudnym terenie. Rower posiada szeroki zakres funkcji, w tym wbudowany system hamulców tarczowych.

Jest bardzo lekki

Jeśli szukasz bardzo lekkiego roweru MTB z wieloma funkcjami, Superior XC 819 może być dla Ciebie. Ma bardzo lekką ramę i charakteryzuje się dobrze zaprojektowaną geometrią i wysokiej jakości materiałami, dzięki czemu możesz pojechać dalej przy mniejszym wysiłku. Rower charakteryzuje się również doskonałą przyczepnością i niskimi oporami toczenia dzięki oponom Schwalbe. Jeśli nie lubisz pedałować tak mocno, jak to tylko możliwe, spodoba Ci się układ napędowy XC 819 o prędkości 2×8.

Posiada hamulce hydrauliczne Shimano

Hamulce hydrauliczne Shimano w teście superior XC 819 to mocny i niezawodny zestaw hamulców. Choć moc jest niezbędna do skutecznego hamowania, to modulacja i trwałość są jeszcze ważniejsze. Moc hamulców mierzona jest za pomocą dynamometru sterowanego komputerowo. Hamownia symuluje zachowanie hamulców kolarza ważącego 100 kg i wykorzystuje wirnik 180 mm.

Hamulce hydrauliczne modelu XC 819 są mocne i niezawodne w mokrych i suchych warunkach. Jego precyzyjnie dostrojona konstrukcja naśladuje tę z najwyższej klasy rowerów wyścigowych. Jest również wyposażony w kickstand i błotniki. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych rowerów na rynku.

Hamulce hydrauliczne są niezawodne i mocne, ale ich koszt może być wysoki. Shimano robi również hamulce hydrauliczne w bardziej przystępnych cenach. Hamulec G2 RSC ma szeroki zakres funkcji, w tym contact adjust i regulowaną martwą strefę. Hamulec Shimano SLX, który jest podstawowym czterotłoczkowym hamulcem, jest wytrzymały i może przyjąć uderzenie. Jest to popularny wybór wśród zjazdowców i wygrał wiele Pucharów Świata. Jego duża moc pozwala na szybkie zatrzymanie.

Jedną z największych zalet hamulców Shimano jest ich szybkie hamowanie. Dzięki zastosowaniu technologii ServoWave hamulce te charakteryzują się dobrym działaniem dźwigni i dużą siłą hamowania. Jednak niektórzy rowerzyści mogą uznać tę siłę hamowania za zbyt mocną.

Podobne tematy